Ajax B2 kampioen van Eerste Divisie

door Sander 9

Ajax B2 kampioen van Eerste Divisie

door Sander 9

Laatst geüpdatet

Niet alleen de D1 en E2 haalden vandaag het kampioenschap binnen, ook Ajax B2 mocht feestvieren. De eerste jaars B-junioren wonnen vandaag in Zwolle knap met 1-2 en concurrent FC Groningen B1 verspeelde punten bij Go Ahead Eagles B1 en daardoor is Ajax B2 kampioen van de Eerste Divisie A bij de B-junioren.

In de wedstrijd tegen Zwolle scoorden Geoffrey Castillion en aanvoeder Roly Bonevacia voor de Amsterdammers. Ajax B2 kende dit jaar een fantatisch seizoen en voerde het gehele seizoen de ranglijst aan. De ploeg bleek het sterkste in een titelrace met sterke ploegen als FC Groningen B1 en De Graafschap B1. Spits Geoffrey Castillion is momenteel topscorer met 14 goals, terwijl middenvelder Rodney Sneijder er al 11 heeft inliggen. Ajax B2 mag overigens niet promoveren, omdat Ajax B1 al in de hoogste landelijke divisie uitkomt.

Topscorerslijst na 21 wedstrijden:

Geoffrey Castillion: 14 goals
Rodney Sneijder: 11 goals
Allon Worms: 6 goals
Ricardo van Rhijn: 5 goals
Lorenzo Ebecilio: 3 goals
Tim Receveur: 2 goals
Rik Schouw: 2 goals
Gino Heerings: 2 goals
Mehran Hushyari: 1 goal
Mitchel Schildwacht: 1 goal
Danny Burger: 1 goal
Florian Josefzoon: 1 goal
Roly Bonevacia: 1 goal
Eigen Doelpunten: 2

Ajax Showtime wil zowel de B2 als de D1, E2 en F1 feliciteren met hun behaalde kampioenschap !

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.