Officieel: Ajax huurt Idrissi tot einde seizoen van Sevilla

door Jesse ter Haar 38

Officieel: Ajax huurt Idrissi tot einde seizoen van Sevilla

door Jesse ter Haar 38

Laatst geüpdatet

Ajax heeft Oussama Idrissi op huurbasis overgenomen van Sevilla, zo valt te lezen op Ajax.nl. Het betreft een overstap op tijdelijke basis, want de Amsterdammers nemen geen optie tot koop op in het huurcontract.

Zodoende keert de buitenspeler na 30 juni 2021 alweer terug naar Spanje, waar hij dit seizoen niet in de plannen voorkomt. In de Spaanse La Liga mocht hij in drie duels een totaal van 24 speelminuten maken. In het hoofdtoernooi van de Champions League speelde hij eveneens drie wedstrijden, maar toen kwam hij tot een behoorlijk aantal van 150 minuten.

In Amsterdam zal Idrissi in principe de opvolger worden van Quincy Promes. Laatstgenoemde moet nog vertrekken naar Spartak Moskou, maar daarbij is minder haast. De transferperiode loopt in Rusland immers nog langer door. Of Idrissi ook volgend seizoen zijn plek invult, wordt na het seizoen nog besproken tussen Ajax en Sevilla.

Idrissi, momenteel 24 jaar oud, beleefde zijn meest succesvolle periode uit zijn loopbaan bij AZ. Hij kwam 98 keer in actie voor die club en maakte daarbij 37 doelpunten. Ook bereidde hij 25 keer een doelpunt voor. De laatste goal die hij maakte was op 1 maart 2020, toen hij in de Johan Cruijff ArenA scoorde tegen Ajax.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.