Erik ten Hag verwacht dat Klaas-Jan Huntelaar de eerstvolgende uit de ziekenboeg is die terug kan keren binnen de wedstrijdselectie van Ajax, zo schrijft het Algemeen Dagblad. Samen met aanvallers David Neres en Lassina Traoré werkt hij nog aan zijn herstel en hij lijkt er het best voor te staan.
Een zekerheid is het nog niet, maar het behoort tot de mogelijkheden dat Huntelaar tegen FC Twente alweer terug kan keren. Donderdagavond om 20.00 uur neemt Ajax het op tegen de club uit Enschede. Traoré, eveneens spits van beroep, lijkt nog het langst te moeten wachten van de drie voorhoedespelers.
Neres heeft recent een stap gemaakt door weer op het veld te gaan trainen. Het gaat goed en het zou zomaar kunnen dat hij er volgend weekend tegen Feyenoord weer bij is. 'Hij heeft de stap naar het veld gemaakt. Hij gaat nu de eindfase van zijn herstel in. We hopen dat hij deze week de volgende stap kan maken', aldus de oefenmeester.





![[Update] Rectificatie: Niet alle genoemde jeugdspelers mee met Ajax 1](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-08%2Fabdellah-ouazane-jong-ajax-mvv-68b1e9483b245.jpg@webp)
































Plaats reactie