Ajax zal Antony deze winter niet meer verwelkomen in Amsterdam. De club was de afgelopen tijd intensief in onderhandeling met São Paulo, maar tot een overeenkomst gaat het vrijdagavond niet meer komen. Eerder kwam het nieuws vanuit Brazilië al, maar nu melden ook het Algemeen Dagblad en Voetbal International het.
Er wordt echter ook geschreven dat de transfer van Antony naar Ajax nu niet uit het hoofd gezet wordt. De Braziliaan zelf zou een stap naar Amsterdam wel zien zitten en dus gaat de club de komende tijd verder onderhandelen over een zomerse transfer.
Het vooralsnog uitblijven van de transfer betekent extra tijd voor beide ploegen, maar dat kan ook in het nadeel van Ajax uit gaan pakken. Verschillende grote clubs uit de Europese top en subtop jagen immers ook op de handtekening van de aanvaller.
Vrijdagmiddag liet Erik ten Hag zich tijdens de persconferentie uit over Antony. De trainer blijkt hem al aardig te kennen en is onder de indruk. 'Hij is een hele goede speler, een aantrekkelijke speler. Maar de transferzaken zijn aan Marc', gaf de oefenmeester toen aan.
Update - 23.05 uur (31 januari 2020) - Komst Antony naar Ajax voorlopig van de baan
Ajax bevestigt tegenover Mike Verweij, de Ajax-watcher van De Telegraaf, dat de komst van Antony in de winter van de baan is. Er is echter nog wel hoop in Amsterdam, want er is goede hoop dat de Braziliaan binnen afzienbare tijd vast wordt gelegd als de eerste inkomende transfer voor in de zomer. 'São Paulo en Amsterdammers zijn elkaar dicht genaderd en speler is enthousiast', schrijft Verweij op Twitter.
Ajax Showtime is bezig met een tevredenheidsonderzoek. Wilt u deelnemen? Zo helpt u ons als website vooruit. Het invullen van de vragenlijst duurt niet langer dan 2 minuten!




































Plaats reactie