Veltman: 'Wat een beetje kan helpen is niets'

door SJvanveen 28

Veltman: 'Wat een beetje kan helpen is niets'

door SJvanveen 28

Laatst geüpdatet

Joël Veltman vond het zondagmiddag een bekend verhaal. Ajax creëert kansen, maar scoort niet. Juist op de dag van Feyenoord - PSV verspeelde Ajax zelf punten in de titelrace.

'Same old story: je bent de betere, houdt de nul, maar scoort niet. Hoe kan het nou? Die bal moet er gewoon een keer in gaan. In het begin hadden we een goede kans, aan het eind ook. Zij stonden vrij compact en natuurlijk moet het tempo omhoog, maar we hadden een paar goede loopacties. De ballen waren net niet goed', aldus Veltman bij FOX Sports.

Of het nu einde verhaal is in de titelrace? 'Dat zie je pas aan het einde van de rit', vertelde de Ajax-aanvoerder. 'Maar dit zijn wel heel dure punten. Je had het liefst drie punten gehad en dan achterover gezeten. Wat een beetje kan helpen is niets, maar als zij verliezen loop je een puntje in. Dat is schandalig eigenlijk.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.