'Kristensen gaat concurrentie aan met Veltman'

door giobelloni 15

'Kristensen gaat concurrentie aan met Veltman'

door giobelloni 15

Laatst geüpdatet

Erik ten Hag ziet dat Rasmus Kristensen een drang heeft om te slagen. Dat vertelt hij tegenover de camera van Ajax TV. Verder verwacht de trainer dat de Deen de concurrentie zal aangaan met aanvoerder Joël Veltman.

De Tukker ziet in de 20-jarige rechtsback een verdediger met veel kwaliteiten. 'Hij is een fysiek sterke speler met een goede kop en een drive naar voren, hij toont veel aanvallende impulsen. Je ziet aan die jongen dat hij een missie heeft om te slagen.'

Toch benadrukt Ten Hag dat Kristensen niet zomaar is gehaald als back-up van Joël Veltman. 'Hij is gewoon een onderdeel van de selectie en hij zal gewoon met Veltman gaan concurreren voor de rechtsbackpositie.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.