Beoogde basiself speelt tegen Lyngby

door Jesse ter Haar 20

Beoogde basiself speelt tegen Lyngby

door Jesse ter Haar 20

Laatst geüpdatet

Erik ten Hag zal de openingswedstrijd van zaterdagmiddag tegen Lyngby BK gebruiken om met de basiself aan te treden waarmee hij het ook wil gaan doen tegen Feyenoord. Zo weet Daniel Dwarswaard, journalist van het Algemeen Dagblad, te melden.

Op de training van vrijdag werd al een groot partijspel gespeeld waarbij er opvallend genoeg begonnen werd met Amin Younes op de positie van linksbuiten. De rest van de opstelling was, kijkend naar het einde van de eerste seizoenshelft, geen verrassing. Een officiële conclusie is er echter nog niet uit te trekken, want Justin Kluivert viel halverwege wel in.

Basiself training: Onana; Veltman, De Ligt, F. de Jong, Wober; Schone, Van de Beek, Ziyech; Neres, Huntelaar, Younes.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.