Ajax heeft na de komst van de Argentijn Nicolas Tagliafico haar zinnen gezet op nog een Argentijnse verdediger: Lisandro Magallan. Dit meldt Voetbal International. Directeur spelerszaken Marc Overmars hoopt de Argentijn in de zomer naar Amsterdam te halen.
De Amsterdammers toonden al eerder interesse in de diensten van de Argentijn. Tot een definitieve overgang kwam het echter nog niet. Magallán is een sterke, rechtsbenige centrale verdediger en is een vaste waarde bij Boca Juniors. Volgens het eerdergenoemde medium wordt de mandekker al een lange tijd gevolgd door de Amsterdammers.
Directeur spelersbeleid Marc Overmars gaf eerder al tekst en uitleg over de stand van zaken wat betreft transfers in de winterse pauze: 'Tussentijds spelers halen blijft lastig, daar zitten andere clubs ook niet op te wachten. Wel staat er mogelijk nog iets te gebeuren, maar dat is nu nog even afhankelijk of het goed valt of niet. Dan heb je het over een versterking voor volgend seizoen. We hebben al redelijk vooruitgewerkt richting komend seizoen met Hassane Bandé en Perr Schuurs. Dat is goed. Misschien dat zoiets ook nog gaat gebeuren, maar dat is nu nog even afwachten.'
Profiteer nu van MEGA-kortingen in de Ajax-webshop!








![[Update] Ajax bevestigt: hoofdscout De Lang vertrekt bij Amsterdamse club; Ajax polst opvolger](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-05%2Fmarijn-beuker-ajax-kelvin-de-lang-6814a02fb8edd.jpg@webp)









![[Update] 'Here we go' van Romano: 'Tomiyasu tekent tot einde seizoen voor Ajax'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-12%2Ftomiyasu-arsenal-6936d50f3932c.jpg@webp)




















Plaats reactie