Keizer heeft bij winst goede hoop op landstitel

door BvdPloeg 27

Keizer heeft bij winst goede hoop op landstitel

door BvdPloeg 27

Laatst geüpdatet

Marcel Keizer denkt dat Ajax nog kampioen van Nederland kan worden als er zondag gewonnen wordt van PSV. De coach stelt tijdens de wekelijkse persconferentie nog maar eens dat zijn ploeg van ver komt na het drama rondom Abdelhak Nouri en dat de schade voor de winterstop zodoende beperkt moet worden.

Op de vraag of de spanning terugkeert als Ajax van PSV wint, antwoordt Keizer stellig met 'ja'. 'We komen van ver als team. In het begin hebben we een aardige tik opgelopen en daardoor was het lastig. Als we de schade beperken tot de winterstop, dan kunnen we ver komen.' Hij baseert zijn uitspraken op wat hij ziet, want de coach verwacht dat Ajax nog beter wordt. 'Als het gat in de winterstop zeven punten is, dan kunnen we in de buurt komen en het zelfs halen, ja.'

Mocht Ajax zondag juist tegen een nieuwe dreun aanlopen, dan zal Keizer niet uit zichzelf vertrekken. Op zulke scenario's wenst hij niet vooruit te lopen en bovendien leest hij de kritiek van buitenaf niet. 'Ik kijk niet vooruit, ik wil zondag winnen. Ik hoor alleen door de vragen die hier gesteld worden op wie er kritiek is en wat er speelt. De druk is hetzelfde als altijd. Ajax moet winnen. We willen kansen creëren én geen counters tegen krijgen.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.