Fortuna: 'Megadeal' en 'Jupiler League-record'

door BvdPloeg 9

Fortuna: 'Megadeal' en 'Jupiler League-record'

door BvdPloeg 9

Laatst geüpdatet

Ajax tast diep in de buidel voor de komst van Perr Schuurs, zo blijkt uit een interview van De Limburger met Johnny Creemers, gedelegeerd commissaris van Fortuna Sittard. Volgens hem betaalt Ajax een recordbedrag aan de Fortunezen.

Creemers stelt dat er nog nooit een club was in de Jupiler League die zoveel betaalde voor een speler. Het helpt Fortuna Sittard op korte termijn meteen uit de zorgen. 'Wat dat betreft komt deze transfer als een geschenk uit de hemel. Voor Fortuna is dit sowieso een megadeal. En een recordbedrag in de eerste divisie. Meer kan ik niet zeggen.'

Bovendien is het een win-win voor Fortuna en Schuurs, die graag naar Ajax wilde. 'Dit is zijn droomclub. Perr wilde heel graag naar Ajax. Met Ajax heeft hij alles wat hij wenst. Al zal Perr ook altijd een Fortunees blijven', aldus Creemers, die een tekort bij Fortuna van 1,1 miljoen euro in ieder geval kan wegwerken. 'We zijn opeens zowel sportief als financieel een gezonde club. Dit geeft ons de mogelijkheden om door te pakken.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.