Keizer schimmig over linksbuiten tegen Roda

door BvdPloeg 16

Keizer schimmig over linksbuiten tegen Roda

door BvdPloeg 16

Laatst geüpdatet

Marcel Keizer heeft vrijdag tijdens de wekelijkse persconferentie nog niet gezegd wie er zondag tegen Roda JC in de basis staat als linksbuiten. De coach heeft Amin Younes terug, maar ook Justin Kluivert lijkt een serieuze optie.

Keizer is namelijk tevreden over de inbreng van Kluivert tegen NAC Breda. 'En Younes is wel een tijdje geblesseerd geweest', stelt Keizer vast. 'Kluivert heeft tegen NAC gedisciplineerd gespeeld, dat komt ook mede door Daley (Sinkgraven, red.), waardoor Justin meer naar binnen kan komen.'

Op de vraag of het niet logisch is dat Keizer (minus de geblesseerden) tegen Roda JC start met dezelfde spelers antwoordt hij niet afwijzend. De coach is namelijk tevreden over het spel. 'Het begint er steeds meer op te lijken. De ideeën worden duidelijk.' Om dat verder uit te bouwen, kunnen Ajax-fans meer oefenwedstrijden zoals tegen Gladbach verwachten. 'Dat wordt dan wel na de winterstop, maar twee of drie keer zou kunnen, ook uitwedstrijden.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.