Pereira maakt officieus debuut bij Ajax O19

door BvdPloeg 7

Pereira maakt officieus debuut bij Ajax O19

door BvdPloeg 7

Laatst geüpdatet

Danilo Pereira zette zijn handtekening nog niet, maar de Braziliaan zal zich inmiddels al wel Ajacied voelen. De achttienjarige spits traint sinds zaterdag mee bij O19, waarvoor hij dinsdag zijn officieuze debuut maakte.

In de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen KRC Genk kwam Pereira na rust in het veld. De eindstand van de wedstrijd was toen al bereikt, door goals in de eerste helft van Saku Ylätupa (eveneens debutant) en Ché Nunnely. De Belgen deden na die treffers nog iets terug; 1-2. Ajax O19-coach John Heitinga, die met 22 spelers naar België was afgereisd, liet iedereen 45 minuten spelen.

Voor Pereira lijkt er zo een einde te komen aan een periode van wachten, waarin een werkvergunning moest worden geregeld. Dinsdagavond meldde de Braziliaanse journalist Paulo Freitas al dat niets een overgang meer in de weg staat. Pereira tekent naar alle waarschijnlijkheid een vijfjarig contract en Ajax betaalt twee miljoen aan Santos.

Bram van der Ploeg (Twitter: @BvdPloegg | e-mail: B.vanderploeg@ajaxshowtime.com)

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.