Bosz over Younes: 'Dat is de wet van Murphy'

door BvdPloeg 22

Bosz over Younes: 'Dat is de wet van Murphy'

door BvdPloeg 22

Laatst geüpdatet

Amin Younes kon zondag niet lang genieten van de wedstrijd tegen PEC Zwolle. De Duitser werd vlak voor rust gewisseld met bovenbeenklachten, die hij al vroeg in de wedstrijd opliep.

'Hij gaf aan mij aan dat hij niet verder kon en gewisseld moest worden', vertelt Bosz over de wissel tegenover Ajax TV. 'Later hoorde ik dat zijn bovenbeen na vijf minuten stijf begon te worden en in plaats van dat hij het eruit kon lopen, werd het alleen maar erger.'

Over de ernst van de kwetsuur kan Bosz nog niets vertellen, maar de coach moet wel lachen als een boer met kiespijn als hem de onvermijdelijke vraag wordt gesteld over het gebrek aan buitenspelers, zo zonder Younes. 'Dat is de wet van Murphy', glimlacht Bosz. 'Het is vervelend.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.