Boere: 'Achteraf langer bij Ajax moeten blijven'

door Bart Veenstra 3

Boere: 'Achteraf langer bij Ajax moeten blijven'

door Bart Veenstra 3

Laatst geüpdatet

Oud-Ajacied Tom Boere heeft in gesprek met Voetbal International toegegeven wellicht iets te vroeg te zijn vertrokken bij Ajax. De spits, die op dit moment aan de lopende band scoort bij FC Oss, wilde in 2011 niet langer wachten op zijn kans en ging terug naar zijn vorige club AA Gent.

'Op dat moment had ik een halfjaar in Jong Ajax gespeeld. Ik had veel goals gemaakt en speelde veel', begint hij. 'Met Ajax 1 ging het op en af. Veel spelers mochten doorstromen, maar dat was voor mij niet aan de orde. Uiteindelijk kwam er interesse van mijn oude club AA Gent. Daaruit sprak vertrouwen en op dat moment vond ik het een goede stap. Achteraf gezien had ik langer bij Ajax moeten blijven. Ik was te ongeduldig, dat kun je wel zeggen.'

Met twintig doelpunten uit achttien competitiewedstrijden lijkt Boere inmiddels klaar voor de stap naar de Eredivisie. Ook de spits zelf denkt er zo over. 'Op het moment ga ik lekker en ik denk ook dat ik wel goede wedstrijden speel. Er zijn zeker ook verbeterpunten, zoals het vasthouden van de bal. Of ik droom van het Vincent Janssen-scenario? Ja, natuurlijk. Dat is niet voor iedereen weggelegd. Op dit moment is er geen concrete interesse, dus ik wil het seizoen bij FC Oss afmaken.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.