'Everton, Valencia, dat zou hij geweldig vinden'

door SJvanveen 19

'Everton, Valencia, dat zou hij geweldig vinden'

door SJvanveen 19

Laatst geüpdatet

Guido Albers, zaakwaarnemer van Ajax-coach Frank de Boer, heeft tegenover de NOS gereageerd op een mogelijk vertrek van de hoofdtrainer. De Boer laat de week na het mogelijke kampioensschap zijn toekomstplannen weten aan de clubleiding van Ajax.

'Ik hoorde het, ik weet het niet', begint Albers. 'Voor zichzelf is hij eruit. Tottenham was een heel andere situatie, nu is er ook tegen Ajax uitgelegd dat er geen andere club is. Ik heb met niemand gesproken en dat hou ik zo. Ik geef hem advies.'

Albers weet wel welke clubs voor De Boer interessant kunnen zijn. 'Everton, Valencia, dat zou hij geweldig vinden. Het gaat erom wat voor filosofie er is bij een club, en hoe je wilt voetballen. Ze moeten 'm willen en ze moeten openstaan voor wat ze aan het doen zijn. Uiteindelijk hoop ik dat hij die stap kan en mag maken.'

Bestel hier het nieuwe uitshirt!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.