'Het impliceert dat ze iemand op het oog hebben'
Valentijn Driessen vermoedt dat Ajax een ideale spits op het oog heeft, maar deze nu nog niet kan halen. Van bronnen binnen de club hoort de journalist dat het erg lastig wordt om in de winterstop al de gewenste centrumaanvaller binnen te halen, wat volgens Driessen impliceert dat er al concrete namen op het lijstje van Marc Overmars, directeur voetbalzaken, staan.
Napoli-spits Arek Milik is één van de namen die al enkele dagen lang wordt gelinkt aan Ajax, de club die hij van 2014 tot en met 2016 diende, maar volgens Driessen is dat geen goede optie. 'Het is niet altijd goed om spelers waar je in het verleden goede resultaten mee hebt geboekt terug te halen', zegt hij in een video van De Telegraaf. Hij haalt Ryan Babel, die vorig jaar geen potten wist te breken bij zijn terugkeer in Amsterdam, als voorbeeld aan. 'Ik ben niet zo onder de indruk van Milik. Verleden week zat hij ook op de bank en bij Polen is het geen basisspeler. Zo goed zijn die Polen ook niet. Zulke goede aanvallers hebben ze niet, behoudens Lewandowski natuurlijk.'
Het prijskaartje zou volgens Driessen de grootste reden moeten zijn om de Pool niet te nemen. Milik heeft een contract tot en met de zomer van 2021 bij Napoli, maar hij zou deze winter wel tien miljoen euro moeten kosten. Te duur volgens Driessen. 'Ik weet niet of hij een versterking is, maar ik zou geen tien of twintig miljoen betalen om nog een contract van een half jaar af te kopen', zegt hij. 'Ik denk dat ze verder moeten kijken en een iets jongere speler, die er snel kan staan en uiteindelijk ook meer gaat opleveren, moeten nemen.'
Driessen vermoedt echter dat er al concrete namen rondvliegen in Amsterdam. 'Ze zijn wel op zoek naar een spits', bevestigt hij. 'Ik weet van Ajax zelf dat die denken dat het in de winter heel moeilijk is om de spits die ze graag willen op te halen. Het impliceert dat ze iemand op het oog hebben en die pas aan het einde van het seizoen kunnen ophalen.'
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Ten Hag speelt met vuur , want Blind blijft vast op de lcv en Labyad op plek Kudus.
Schuif Blind gewoon door gogme op het middenveld is ook goed .
Argentijnse furie boven vriend Labyad .
Hij ken er wel wat , maar Overmars geeft geen ruchtbaarheid ook intern niet enkel met Sar en de rvc en die hebben zwijgplicht .
Toch wel eens makkelijk beurs genoteerd.
Tadic is in grote wedstrijden absoluut de beste.
Het zou dus ook weer niet onlogisch zijn.
Geeft jiskefet alweer optredens ?
Het is zomaar een gedachte,
Dus ik denk niet dat Milik enorm veel moet gaan kosten.
Overigens moeten we niet denken dat spelers van 30 per definitie 'oud' zijn, die kunnen soms nog gewoon 3-5 jaar mee (al zijn enkelen idd op hun 28e al 'oud', dat verschilt van speler tot speler). Zij lijken vooral oud omdat wij hier het liefst hebben dat ze met 18 basisspeler zijn en ze op hun 20e afschrijven als ze er niet vast in staan.