(Oud-) Ajacieden vieren vakantie (deel 9)

BVeenstra, 15-06-2019 om 09:35, 7096 views, AS |

Bekijk nu de nieuwe thuis-trainingslijn van Ajax!

Sommige Ajax-spelers liggen ergens aan het strand, anderen trainen door of bereiden zich voor op de komende interlands. Ajax Showtime verzamelt de leukste vakantiefoto's of andere berichten, ook van verschillende oud-Ajacieden, en zet ze op een rijtje. Hierbij deel 9. (Link voor app-gebruikers)

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

3 heerlijke dagen gehad en onwijs genoten! Nu weer zin om te knallen!! 😁☀️

Een bericht gedeeld door Carel Eiting (@careleiting) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🏃🏼‍♂️🏃🏼‍♀️💪🏼

Een bericht gedeeld door Matthijs de Ligt (@mdeligt_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🇬🇷💙

Een bericht gedeeld door Dani de Wit (@danidewit_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Recharging and enjoying with the fam 💆🏾‍♂️☀️

Een bericht gedeeld door Ché Nunnely (@cnunnely7) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Ga je mee?😏

Een bericht gedeeld door Issam El Maach (@el_maach_issam) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Zakynthos🇬🇷

Een bericht gedeeld door Perr Schuurs (@perr_schuurs) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Naci Ünüvar (@naci.unuvar) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Waterfalls 💦💦 #holidays

Een bericht gedeeld door Urby Emanuelson (@urby28) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Squad 👨‍👩‍👧☀️

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

☀️⛱🇬🇷

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Wszędzie dobrze ale w swojej restauracji najlepiej ❤️🔝 #katowice

Een bericht gedeeld door Arek Milik (@arekmilik) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Nachtleven van Utrecht wordt toch echt nóg mooier met de nightmodus van m'n #HuaweiP30Pro 😍👌 Check het verschil met een andere telefoon op foto 2 👉👉 (we noemen geen namen, maar hij wordt veel gebruikt😉) #nofilter #nietgelogen #Utrecht #RewriteTheRules #nachtbraker #grachten #utregmestadsie

Een bericht gedeeld door Anouk Hoogendijk (@anoukhoogendijk) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Cam așa arată o zi reușită!! This is what a really good day looks like ;) @fcbarcelona

Een bericht gedeeld door George Ogararu (@george_ogararu) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Thank you @trophyoflegends for another great tournament. See you next year 👋🏻

Een bericht gedeeld door ronald1970 (@ronald_de_boer_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoying ☀️

Een bericht gedeeld door Lucas Andersen (@lucasandersen18) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Ibiza ☀️😎👌

Een bericht gedeeld door Mitchell Dijks (@mitchelldijks) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Thank you for everything @trophyoflegends @pepteam

Een bericht gedeeld door K. Perez (@kennethperez10) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Time will tell.

Een bericht gedeeld door Jody Lukoki (@jlukoki) op

  • Bekijk ook
Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
f*ck010
Toch lekker dat je als golddigger net in kunt stappen op het moment dat iemand 20 miljoen per jaar gaat verdienen.
0 -2
Frenkie85
Jaloers?
0 0