(Oud-) Ajacieden vieren vakantie (deel 7)

BVeenstra, 10-06-2019 om 09:00, 5582 views, AS |

Bekijk Ajax - Valencia live in de Ziggo Dome!

Sommige Ajax-spelers liggen ergens aan het strand, anderen trainen door of bereiden zich voor op de komende interlands. Ajax Showtime verzamelt de leukste vakantiefoto's of andere berichten, ook van verschillende oud-Ajacieden, en zet ze op een rijtje. Hierbij deel 7. (Link voor app-gebruikers)

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🔋☀️

Een bericht gedeeld door Ryan Gravenberch (@ryanjiro_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoying our vacation ❤️👌🏼

Een bericht gedeeld door Kostas Lamprou (@koslamprou) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🌊☀️😎

Een bericht gedeeld door Kostas Lamprou (@koslamprou) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Quality time ☀️❤️🍦

Een bericht gedeeld door Klaas Jan Huntelaar (@klaasjanhuntelaar) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🎭

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

❤️

Een bericht gedeeld door Joël Veltman (@joelveltman) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

☀️🇬🇷

Een bericht gedeeld door Perr Schuurs (@perr_schuurs) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy to be with you❣️

Een bericht gedeeld door Kjell Scherpen (@kjellscherpen) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Mi ta bon

Een bericht gedeeld door Dipper (@deyovaisiozeefuik42) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoy Life.

Een bericht gedeeld door Sven Botman (@svenbotman_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Mateo Cassierra (@cassierrajr) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoying some days of with my wife to be ☀️❤️

Een bericht gedeeld door Mats rits (@mrits) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

My boy ☺️🐶

Een bericht gedeeld door Peter Leeuwenburgh (@peterleeuwenburgh) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Săptămână minunată vă doresc ! Have a lovely week!! #GO

Een bericht gedeeld door George Ogararu (@george_ogararu) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

😍

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🚴🏻‍♂️🚴🏻‍♂️

Een bericht gedeeld door Theo Janssen (@theojanssen1981) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

#NationsLeague finals warm-up with these masters. Portugal legends 🇵🇹 vs. UEFA legends

Een bericht gedeeld door Rafael van der Vaart (@rafaelvdvaart) op

Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
mistermiyagi
De beste spelers hebben ook de mooiste vrouwen..
Jongens die nooit het eerste gehaald hebben moeten het doen met 12 in een dozijn of zijn single (op de foto's)
1 -2
Sanalologo
Zijn Scherpen en Schuurs nou samen op vakantie?
0 0
didierajax020
Ja klopt. Dani de Wit is er ook bij.
0 0