De Zeeuw: 'Functie die bij me zou passen'
Demy de Zeeuw zou het wel zien zitten om in de toekomst de baan over te nemen van Edwin van der Sar als algemeen directeur. Momenteel geniet hij van een behoorlijk succes met zijn merk BALR. en die wereld bevalt hem wel.
'Ik denk dat ik dat best zou kunnen worden', begint De Zeeuw over zijn toekomst in een gesprek met Het Parool. 'Het is een functie die echt bij me zou passen. Het lijkt me hartstikke mooi om elke dag bezig te zijn met zo'n club, sponsoren te zoeken en trips naar Azië te maken om grote deals te sluiten.'
De oud-Ajacied solliciteert alvast met een tip voor Ajax. 'Ze zouden veel meer het voorbeeld van PSG moeten volgen. Die club werkt samen met heel grote merken. Dan weer zijn ze een kledingmerk, een andere keer brengen ze een PSG-auto op de markt. Ze zijn heel gericht als merk bezig. Ajax heeft alleen de fanshop, terwijl er zo veel meer mogelijkheden zijn. Een hotel zou bijvoorbeeld al heel wat zijn.'
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Of er worden er een stuk of 100 op de markt gebracht die tegen veel te hoge prijzen verkocht worden. Dit is toch niet realistisch.
Het is nou eenmaal zou in Nl als je niet voor Ajax bent dan ben je tegen ons.