Ajax Showtime Homepage

Programma kwartfinale EK

De kwartfinales van het EK starten donderdag. Hieronder staat het programma.

Programma kwartfinales EURO 2012:

21 juni, Warschau: Tsjechië - Portugal
22 juni, Gdansk: Duitsland - Griekenland
23 juni, Donetsk: Spanje - Frankrijk
24 juni, Kiev: Engeland - Italië

Ontvang op Unibet.com 9 keer je inzet terug als je je geld op Engeland zet als winnaar van het EK. (foto: VI Images/Orange Pictures)

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

R. de Boer met Men United op de CopaHet seizoen in 30 minutenDe hoofdprijs voor Viktor (Ajax TV)Fanatieke laatste training (Ajax TV)Kluivert: 'Als Ajax me belt, denk ik er zeker over na (The Post Online)'Belooft veel voor volgend seizoen' (Ajax TV)
Avatar van DeBaarsjes
Door DeBaarsjes, donderdag 21 juni 2012 23:23
Reactie op B_02097, woensdag 20 juni 2012 11:03
Portugal - Duitsland = Duitsland Frankrijk - Italie = Frankrijk Duitsland - Frankrijk = FRANKRIJK!!!! Al vind ik wel dat ze de winnaars van de poule moeten laten spelen tegen de nummer 2 van CD en andersom, want nu speel je misschien wel 2x tegen hetzelfde team in een toernooi, en vind dat dat alleen dan in de finale moet gebeuren!!!
dat hebben ze ook niet gedaan, vorige EK was dat wel het geval (Rus-Spa in groepsfase en halve finale). Maar huidige EK kan je elkaar pas in de finale tegenkomen
Avatar van Daantje Makkes
Door Daantje Makkes, donderdag 21 juni 2012 18:19
Deutschland Europameister
Avatar van Daluniz10
Door Daluniz10, woensdag 20 juni 2012 15:47
off: was er geen foto te vinden mooie spaanse dames ...in plaats van een paar oma's die nog denken dat ze 25 zijn??
:)
Avatar van B_02097
Door B_02097, woensdag 20 juni 2012 11:03
Portugal - Duitsland = Duitsland
Frankrijk - Italie = Frankrijk

Duitsland - Frankrijk = FRANKRIJK!!!!

Al vind ik wel dat ze de winnaars van de poule moeten laten spelen tegen de nummer 2 van CD en andersom, want nu speel je misschien wel 2x tegen hetzelfde team in een toernooi, en vind dat dat alleen dan in de finale moet gebeuren!!!
Avatar van 3star3
Door 3star3, woensdag 20 juni 2012 10:25
Ik denk echt Frankrijk of Italie maar toch het zal Italie worden...
Avatar van afca4eva
Door afca4eva, woensdag 20 juni 2012 10:24
Spanje wint het EK.
Avatar van ajaxf4n
Door ajaxf4n, woensdag 20 juni 2012 10:13
Portugal ek winnaar?
Nooit...
Avatar van ajax19
Door ajax19, woensdag 20 juni 2012 09:55
Reactie op ajaxf4n, woensdag 20 juni 2012 09:21
Halve finale: Duitsland-Engeland Spanje-Portugal Finale: Duitsland-Spanje Winnaar=Duitsland
Ik denk het tegenovergestelde. Engeland wint van Duitsland en Portugal van Spanje, en Portugal wint van Engeland.
Avatar van ajaxf4n
Door ajaxf4n, woensdag 20 juni 2012 09:21
Halve finale:

Duitsland-Engeland
Spanje-Portugal

Finale:

Duitsland-Spanje

Winnaar=Duitsland